Міжнародна діяльність

Викладачі кафедри є дійсними членами Міжнародної організації з фармакоекономічних досліджень ISPOR, щорічно відвідують Європейський конгрес та активно приймають участь у його роботі: за період 2012-2018 рр. зроблено 11 усних та 27 стендових доповідей.

Стендова доповідь «Assessment of antisecretory drugs consumption in Ukraine in comparison with other countries of the world» (Iakovlieva L., Gerasymova O., Bezditko N., Tkachova O., Berdnik O., Matiashova N., Udovichenko M., Shershnova S.) стала фіналістом конкурсу «Преміум-презентація», який проводився для всіх стендових доповідей, що були представлені 10-14 листопада 2018 року на ХХІ конгресі ISPOR в Барселоні (Іспанія). Згідно з критеріями відбору стендових доповідей на присудження даної премії тільки кращі 10 % тез доповідей, які оргкомітет конгресу прийняв для участі в конгресі, мали право на отримання премії за стендову доповідь.

Кафедра у 2012 році приймала участь у проекті ВООЗ по визначенню рівня доступності лікарських засобів для населення України. Професор Л.В. Яковлєва протягом роботи з ВООЗ у 2013-2018 роках проводила дослідження об’ємів споживання антимікробних лікарських засобів системної дії в Україні, доповідала результати досліджень в ВООЗ. Професор Л.В. Яковлєва приймала участь у засіданнях робочої групи ВООЗ країн післярадянського простору 12 разів, де обговорювали проблеми антибіотикорезистентності, проводили навчальні тренінги по методології роботи з цього питання.