Відбулася ХІІ конференція “Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку”

22 травня відбулася щорічна XІI науково-практична Інтернет-конференція “Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку”, організована кафедрою фармакоекономіки НФаУ (реєстраційне посвідчення УкрІНТЕІ №445 від 13 серпня 2019 року).

По її результатах підготовлено матеріали, до яких увійшло більше 100 статей і тез доповідей від 200+ науковців, викладачів і здобувачів освіти із установ і закладів України, Грузії, Болгарії, Вірменії тощо.

Особливістю цьогорічної збірки є наявність блоку “цитуй мене” у форматі APA до кожної статті та тез для зручності використання викладеного авторами.

Матеріали доступні для скачування та перегляду на відповідній сторінці кафедри. Для перегляду необхідний відповідний PDF-рідер.

На кожного автора оформлено індивідуальний сертифікат про участь у XІI конференції “Фармакоекономіка в Україні: стан та перспективи розвитку”.