Конференція ISPOR

З 2 по 6 листопада у Копенгагені (Данія) проходила конференція “Digital Transformation of Healthcare: Changing Roles and Sharing Responsibilities”. Конференцію організовували міжнародна організація ISPOR (The Professional Society for Health Economics and Outcomes Research).

Завідуюча кафедрою, проф. Лариса Василівна Яковлєва та доц. Ольга Олександрівна Герасимова відвідали конференцію та представили дві стендові доповіді:

• COMPARATIVE ANALYSIS OF GLAUCOMA DRUG CONSUMPTION IN UKRAINE, ESTONIA, AND NORWAY
  • ASSESSMENT OF PROPULSIVES CONSUMPTION IN UKRAINE IN COMPARISON WITH OTHER COUNTRIES OF THE WORLD

Кафедру фармакоекономіки завжди радо зустрічають на щорічній Європейській конференції ISPOR.